2°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 474
    کد: 24407
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۲/۱۳

    بررسی آخرین وضعیت تقاطع‌های غیرهمسطح سطح کلان‌شهر اراک

    در این بازدید گزارش عملکردی از عملیات اجرایی و درصد پیشرفت کار در پنج تقاطع غیرهمسطح در دست احداث مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

    آخرین وضعیت تقاطع‌های غیرهمسطح سطح کلان‌شهر اراک بررسی شد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری اراک، بازدیدی از پروژه‌های عمرانی شهرداری با حضور حسن قربانی شهردار اراک، مولایی‌نسب رییس کمیسیون فنی و عمران و سایر اعضای شورای اسلامی شهر اراک و مدیر پروژه شرکت آباد راهان پارس با محوریت آخرین وضعیت تقاطع‌های غیر‌هم سطح در دست احداث به عمل آمد.

    در این بازدید گزارش عملکردی از عملیات اجرایی و درصد پیشرفت کار در پنج تقاطع غیرهمسطح در دست احداث مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

    در ابتدا، پروژه بلوار مهارت مورد بررسی و بازدید قرار گرفت و به ارائه مسایل و مشکلات سد راه پروژه از قبیل پارک و سوله‌های موجود بر سر راه این پروژه و سیستم زه‌کشی آب به شهرداری پرداخته شد و پیشرفت پروژه نیز 30 درصد عنوان شد و سپس پروژه‌های عمرانی بلوار کشاورزـ مهارت، کمربندی شمالی ـ مهارت به ترتیب مورد بازدید قرار گرفت.

    خیابان جدیدالحداث جنب تعاونی مسکن آلومینیوم نیز از دیگر پروژه‌های مورد بازدید بود که خوشبختانه عملیات اجرایی این پروژه از قبیل خاکبرداری و زیر‌سازی به اتمام رسیده و در مرحله نهایی پخش آسفالت قرار دارد. همچنین مقرر گردید یک قطعه زمین موجود در این خیابان با توافق مالک تغییر کاربری داده و به یک پارک محلی تبدیل گردد.

    در ادامه روند اجرایی احداث و شروع به کار پنج تقاطع غیرهمسطح دیگر نیز در شهر اراک مورد بررسی قرار گرفت که کارگاه شماره4 (میدان فراهان) از پیشرفت چشمگیر 38 درصدی برخوردار بوده که این پیشرفت شامل اتمام حفاری شمع‌های تقاطع غیر‌همسطح است.
    شایان ذکر است که عملیات خاکبرداری این پروژه نیز با برطرف ساختن مشکلات ترافیکی، جابه‌جایی تاسیسات آب و برق با همکاری نهاد‌های مربوطه به مرحله اجرا گذاشته‌ می‌شود.

    تقاطع غیرهمسطح میرزای شیرازی از دیگر پروژه‌هایی بود که مورد بازدید و بررسی قرار گرفت. در ادامه این بازدید سید عماد مولایی‌نسب، رییس کمیسیون فنی و عمران شورای اسلامی شهر اراک در خصوص پروژه‌های جدید و عظیمی که در شهر اراک در حال احداث است، اظهار کرد: یکی از اصلی‌ترین وظایف شورای اسلامی نظارت بر نحوه عملکرد شهرداری و مسایل جاری یک شهر است و به همین منظور شورا موظف بوده تا در جریان عملکرد و نحوه پیشرفت پروژه‌های عمرانی در سطح شهر قرار گرفته و موانع احتمالی را حل و فصل نماید تا هرچه سریعتر به مرحله اجرا درآید.

    تعداد بازدید: 474
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر