2°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 334
    کد: 24406
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
    شهردار تبریز تاکید کرد:

    تسریع روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری در سال جاری

    برغم برودت هوای تبریز در سال گذشته، شهرداری تبریز و مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری تلاش گسترده‌ای برای فعال نگه‌داشتن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خدماتی در دست اجرای خود داشتند و خوشبختانه در نتیجه این تلاش‌ها، بخش قابل توجهی از برنامه‌های عمرانی شهرداری در سال 91 محقق گردید.

    شهردار تبریز خواستار تسریع روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خدماتی سال جاری از سوی شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های تابعه شد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، مهندس نوین در جمع مدیران ارشد شهرداری تبریز با اشاره به تصویب نهایی لایحه بودجه سال جاری از سوی شورای اسلامی شهر و ابلاغ این بودجه از سوی شهرداری به مناطق و سازمان‌های تابعه افزود: با توجه به محدودیت فصل کاری در تبریز و نیز سرما و برودت هوا در ماه‌های پایانی سال و نیز با توجه به لزوم تسریع در روند عمران و آبادانی شهر، لازم است تا شهرداران مناطق و دیگر مدیران مجموعه شهرداری برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم در خصوص اجرای بدون وقفه پروژه‌های مصوب در قالب بودجه سالانه و نیز تسریع اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام تلاش شبانه‌روزی داشته باشند.

    شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود آغاز به موقع و سریع پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری را زمینه‌ساز تحقق سریع اهداف و برنامه‌های توسعه شهری برشمرد و ابراز امیدواری کرد سال 92، سال تحقق اهداف توسعه شهری تبریز باشد.

    مهندس نوین در عین حال خاطرنشان کرد: علی‌رغم برودت هوای تبریز در سال گذشته، شهرداری تبریز و مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری تلاش گسترده‌ای برای فعال نگه‌داشتن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خدماتی در دست اجرای خود داشتند و خوشبختانه در نتیجه این تلاش‌ها، بخش قابل توجهی از برنامه‌های عمرانی شهرداری در سال 91 محقق گردید.

    تعداد بازدید: 334
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر