2°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 338
    کد: 23654
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۱/۲۶
    شهردار تبریز در جمع مدیران شهرداری تاکید کرد:

    ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی

    با توجه به محدودیت فصل کاری ضروری است تا هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم جهت اجرای سریع و به موقع پروژه‌ها بر اساس زمانبندی مناسب اقدام شود.

    شهردار تبریز در جلسه هفتگی مدیران شهرداری گفت: روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری تبریز بایستی تسریع شود.

    خبرگزاری شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز گزارش داد، مهندس نوین با اعلام این مطلب افزود: توسعه پایدار و متوازن شهر در گرو اجرای سریع و با برنامه طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی است و اولویت اصلی شهرداری در سال جدید تسریع روند اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی بر اساس بودجه مصوب سال 92 است.

    وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام عنوان کرد: با توجه به محدودیت فصل کاری ضروری است تا هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم جهت اجرای سریع و به موقع پروژه‌ها بر اساس زمانبندی مناسب اقدام شود.

    مهندس نوین افزود: خدمات‌رسانی و توسعه زیربنایی شهر و مناطق شهری جز از طریق بررسی و نظارت دقیق و مداوم بر نیازها و مشکلات محلات و ساکنان آن امکان‌پذیر نیست و شهرداران مناطق باید با اعمال این نظارت‌ها برنامه‌ریزی‌های شهری خود را بر اساس نیازها و خواسته‌های شهروندان و مشکلات محلات تدوین نمایند.

    شهردار تبریز در بخش از سخنان خود رسیدگی و نظارت بر روند خدمات‌رسانی به شهروندان و محلات و نیز تلاش برای رفع این مشکلات را زمینه‌ساز افزایش اقبال عمومی و اعتماد شهروندان به مدیران شهرداری از یک سو و برنامه‌ریزی مدیریت شهری بر اساس خواسته‌های واقعی مردم از سوی دیگر دانست و افزود: مدیران شهرداری و شهرداران مناطق در سال جاری باید با تقویت نظارت‌های خود بر محلات و مشکلات شهروندان، زمینه را برای توسعه شهری مبتنی بر خواست عمومی فراهم نمایند.

    تعداد بازدید: 338
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر