5°C ابری
     
   •  
    منبع خبر : https://news.mashhad.ir
    تعداد بازدید: 101
    کد: 140159
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
    معاون فنی و عمرانی شهرداری مشهد مقدس در بازدید اعضای شورای شهر از کارخانه آسفالت مجیدی:

    استفاده از ترکیبات جدید قیری در آسفالت معابر شهر برای افزایش کیفیت

    هر ساله آسفالت معابر از مناطق کم‌برخوردار آغاز شده ولی هیچ‌گاه فرصت به معابر برخوردار شهر نمی‌رسد به همین سبب عمر آسفالت در برخی از معابر محدوده احمدآباد و فلسطین به 30 تا 40 سال می‌رسد.
    استفاده از ترکیبات جدید قیری در آسفالت معابر شهر برای افزایش کیفیت

     معاون فنی و عمرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: با استفاده از ترکیبات جدید قیری در آسفالت معابر شهر، کیفیت آسفالت را افزایش داده‌ایم.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حمیدرضا نخعی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر از کارخانه آسفالت شهید مجیدی اظهار کرد: کار از لحاظ فنی و مهندسی در این کارخانه قابل دفاع است. ما به دنبال استفاده از ترکیب‌های جدید قیری هستیم که در این زمینه نیز کار تحقیقاتی توسط دانشگاه فردوسی برای شهرداری انجام شد و کمک زیادی به بهبود کیفیت آسفالت گردید.
    وی افزود: به علت ترافیک شدید، آسفالت خیابان‌ها به سختی انجام می‌شود که در این زمینه باید تدابیر لازم اندیشیده شود.
    معاون فنی و عمرانی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: هر معبری که توسط مناطق زیرسازی آن انجام شده باشد و به ما اعلام شود ظرف 48 ساعت آسفالت می‌شود.
    نخعی خاطرنشان کرد: هر ساله آسفالت معابر از مناطق کم‌برخوردار آغاز شده ولی هیچ‌گاه فرصت به معابر برخوردار شهر نمی‌رسد به همین سبب عمر آسفالت در برخی از معابر محدوده احمدآباد و فلسطین به 30 تا 40 سال می‌رسد.
    وی تاکید کرد: آسفالت یکی از استراتژیک‌ترین اقدامات شهرداری بوده و پس از جمع‌آوری زباله و رفت و روب و نگهداری فضای سبز، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.
    احمد پورمفردی

    کلید واژه ها: آسفالت - معابر - مشهد - -
    تعداد بازدید: 101
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر