5°C 
 • پنج شنبه،04 بهمن 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : https://news.mashhad.ir
    تعداد بازدید: 351
    کد: 140152
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
    نایب رییس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای شهر در بازدید از کارخانه آسفالت شهید مجیدی تاکید کرد؛

    تلاش برای بهبود وضعیت آسفالت معابر جهت افزایش رضایت مردم

    آسفالت معابر نیز یکی از موضوعاتی است که جلوی چشم مردم بوده و باید به آن توجه ویژه‌ای صورت گیرد که در اولویت‌های شهر قرار دارد و بعد از بکارگیری خرد جمعی در شورای شهر، با اولویت مناطق محروم در اصلاح بودجه به این حوزه توجه خواهد شد.
    نایب رییس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای شهر در بازدید از کارخانه آسفالت شهید مجیدی تاکید کرد؛

     نایب رییس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: تلاش می‌کنیم تا آسفالت معابرمان آنگونه باشد که مورد رضایت مردم است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید مسعود ریاضی در حاشیه بازدید از کارخانه آسفالت شهید مجیدی شهرداری که با همراهی اعضای کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر و همچنین معاون فنی و عمران شهرداری مشهد، مدیرعامل سازمان عمران و سایر مدیران حوزه آسفالت شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از مواردی که پیش چشم مردم بوده و مردم آن را همیشه در سطح شهر دیده و قضاوت می‌کنند، موضوع آسفالت معابر می‌باشد و با توجه به پیشرفتی که در تکنولوژی‌های این حوزه در سطح دنیا صورت گرفته است بر آن شدیم تا از وضعیت کارخانه آسفالت شهید مجیدی شهرداری مشهد بازدید کنیم.
    وی افزود: به دنبال این هستیم تا آسفالت معابرمان آن باشد تا مورد رضایت مردم قرار گیرد. خوشبختانه در این بازدید دریافتیم در محل کارخانه و فرآیند تولید آسفالت مشکل خاصی وجود ندارد یعنی هم شیوه تولید، هم شیوه تامین مصالح و هم روش کنترل کیفیت بر اساس استانداردهای روز در حال انجام است.
    نایب رییس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با تاکید بر اینکه باید استاندارد مصالح قیری تحویلی به کارخانه نیز مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: آنچه که در این کارخانه از لحاظ امکانات برای تهیه آسفالت فراهم شده امکانات مناسبی است.
    ریاضی ادامه داد: اما باید ببینیم که چرا آسفالتی که در سطح معابر اجرا می‌شود برخی اوقات کیفیت مناسب را نداشته است. این موضوع در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت و به موضوعات و مشکلاتی همچون زمان حمل، حرارت موقع پخش قیر، بارگزاری زودهنگام بر روی آسفالت پخش شده رسیدیم که باید با کمک دستگاه‌های مربوطه حل گردد تا شاهد معابر آسفالت شده بهتری در شهر باشیم.
    وی در مورد اختصاص بودجه و نقدینگی برای تولید و پخش آسفالت بیشتر در سطح معابر شهر نیز بیان کرد: در این مورد باید اولویت‌بندی کارها و فعالیت‌های مدیریت شهری توسط شورای شهر و شهرداری صورت گیرد. کارهایی مانند قطار شهری در دست اجراست که به بودجه فوری نیاز داشته و سهم عمده‌ای از بودجه شهرداری را نیز به خود اختصاص می‌دهد.
    نایب رییس کمیسیون عمران و طرح‌ریزی شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تصریح کرد: البته آسفالت معابر نیز یکی از موضوعاتی است که جلوی چشم مردم بوده و باید به آن توجه ویژه‌ای صورت گیرد که در اولویت‌های شهر قرار دارد و بعد از بکارگیری خرد جمعی در شورای شهر، با اولویت مناطق محروم در اصلاح بودجه به این حوزه توجه خواهد شد.
    احمد پورمفردی

    تعداد بازدید: 351
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    2 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر