25°C آفتابی
 • چهارشنبه،27 تیر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : news.mashhad.ir
    تعداد بازدید: 447
    کد: 120381
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
    با همت و کار جهادی؛

    خط 2 قطارشهری مشهد افتتاح شد

    اما با روی کار آمدن چهارمین دور شورای اسلامی شهر مشهد در سال 92 و مدیریت شهری جدید، تلاش برای پیشبرد و تکمیل خط مورد تاکید قرار گرفت و در نهایت امروز پس از 3 سال، کار و تلاش جهادی، فاز نخست خط با حضور شهروندان مشهدی افتتاح شد.
    خط 2 قطارشهری مشهد افتتاح شد

     امروز صبح دوشنبه دوم اسفندماه جاری، خط 2 قطار شهری مشهد افتتاح شد.

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، با وجود بارش بی‌سابقه برف طی روزهای گذشته و افت شدید دما، حضور پرشور شهروندان مشهدی گرمای ویژه‌ای به مراسم افتتاح فاز نخست خط 2 قطار شهری داده بود. در این مراسم که صبح امروز در ایستگاه میدان شهدا قطارشهری برگزار شد، مسئولان کشوری و مدیران استانی و شهری نیز حضور داشتند و به سخنرانی پرداختند.
    فاز نخست خط 2 قطارشهری به طول 8 کیلومتر از انتهای بولوار طبرسی سوم تا میدان شهدا کشیده شده و دارای 6 ایستگاه فعال است که طی ماه گذشته، ایستگاه به ایستگاه افتتاح شد. کلنگ احداث این خط در سال 87 به زمین خورد و بعد از 5 سال با 17 درصد پیشرفت تعطیل شد. اما با روی کار آمدن چهارمین دور شورای اسلامی شهر مشهد در سال 92 و مدیریت شهری جدید، تلاش برای پیشبرد و تکمیل خط مورد تاکید قرار گرفت و در نهایت امروز پس از 3 سال، کار و تلاش جهادی، فاز نخست خط با حضور شهروندان مشهدی افتتاح شد.
    نجمه کیشی

    تعداد بازدید: 447
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر