21°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 845
    کد: 103948
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۵/۱۷
    معاون فنی و عمرانی شهرداری مشهد با حضور در پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری:

    در حال نصب تاسیسات در ایستگاه‌های خط 2 قطارشهری هستیم

    ادای حق مطلب و انتقال مسایل و جزئیات آن پیرامون پروژه‌های شهری دارای اهمیت است و در عین حال ممکن است کار دشوارهایی نیز داشته باشد و تیم حرفه‌ای و تخصصی می‌طلبد که ضرورت دارد که واقف به امر اطلاع‌رسانی حرفه‌ای باشند.
     در حال نصب تاسیسات در ایستگاه‌های خط 2 قطارشهری هستیم

    معاون فنی و عمرانی شهرداری مشهد گفت: در حال نصب تاسیسات در ایستگاه‌های خط 2 قطارشهری هستیم.
    به گزارش روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی، حمیدرضا نخعی با بیان این مطلب و با حضور در پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار، اظهار کرد: تا 4 ماه دیگر خبرهای خوشی پیرامون بهره‌برداری از خط 2 قطارشهری خواهد رسید و هم‌اکنون برخی ایستگاه‌های این خط تکمیل شده و در حال نصب تاسیسات برقی، مخابراتی، سیگنالی و... هستیم.
    وی بر ضرورت راه‌اندازی تورهایی به منظور بازدید منظم از روند پیشرفت خط 2 تاکید کرد و گفت: درِ پروژه‌های شهری به ویژه خط 2 بر روی خبرنگاران و مردم باز است تا میزان پیشرفت آنها را به صورت منظم و دوره‌ای مورد بازدید قرار دهند.
    معاون فنی و عمرانی شهرداری مشهد عنوان کرد: روند تونل خط 2 قطار شهری حدفاصل سیس‌آباد تا میدان راه‌آهن تا جایی پیشرفت کرده که افراد می‌توانند از مراحل ساخت تونل در این محدوده‌ها بازدید کنند.
    نخعی خاطر نشان کرد: ادای حق مطلب و انتقال مسایل و جزئیات آن پیرامون پروژه‌های شهری دارای اهمیت است و در عین حال ممکن است کار دشوارهایی نیز داشته باشد و تیم حرفه‌ای و تخصصی می‌طلبد که ضرورت دارد که واقف به امر اطلاع‌رسانی حرفه‌ای باشند.

    تعداد بازدید: 845
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر